.


Budapešť

Samozřejmě si myslíme, že Budapešť je nejlepší město na světě, ale možná se domníváte, že nejsme objektivní - a pravděpodobně nejsme - ale ještě nám toto tvrzení neberte. Dokonalost Budapešti byla často uznána oceněním a mezinárodními publikacemi. Ještě důležitější pro nás jsou ale nadšené ohlasy těch, kdo maďarskou metropoli už navštívili. Pro více informací se podívejte zde:

https://online.mojemadarsko.eu/products/course/grand-budapest

Termální lázně

V Maďarsku je koncentrováno neobyčejně vysoké know-how týkající se lázeňství, zdraví, wellness a prevence. Vyškolený personál, specialisté v oboru, dlouholeté zkušenosti v oblasti zdravotní turistiky, terapie, preventivní péče, wellness a krásy, vytvářejí pro návštěvníky jedinečnou nabídku, kterou v takové koncentraci nelze nalézt v žádném jiném regionu.

Pro více informací se podívejte zde:

https://online.mojemadarsko.eu/products/course/termalni-lazn-zvlastnosti

https://online.mojemadarsko.eu/products/course/wellness-maarsku


Zážitky

Na území Maďarska se během roku koná nespočet kulturních akcí, sportovních klání a jiných událostí všeho druhu. Vybereme pro Vás ty nejzajímavější, které by mohly inspirovat k návštěvě této všemi směry "pikantní" země.
Jarní festival v Budapešti, květinový karneval v Debrecíně nebo největší hudební festival střední Evropy? Volba ja na vás! 

 https://online.mojemadarsko.eu/products/course/podzim-v-maarsku

https://online.mojemadarsko.eu/products/course/hungarikum


Gastronomie

Když se řekne maďarská kuchyně, nezasvěcence napadnou obvykle jen dvě slova: guláš a paprika. Jenže to je veliký omyl. V Maďarsku se totiž vaří a jí velmi rozmanitě a maďarská kuchyně vůbec není tak ostrá, jak se povídá. A jsou tu samozřejmě ta skvělá vína: 22 vinařských oblastí od Tokaje přes Eger a Balaton-Felvidék až k Villánye, kterému se říká maďarské Bordeaux. Pro více se podívejte zde:

https://online.mojemadarsko.eu/products/course/gastronomie-vino-a-kultura

Spolu s přírodou

SVĚTOVÁ VÝSTAVA MYSLIVOSTI

Nejdůležitější událostí roku 2021 v Maďarsku byla jednoznačně Světová výstava myslivosti. Centrálním výstavním místem bylo veletržní areál Hungexpo v Budapešti, kde se akce uskutečnila mezi 21. září a 14. říjnem 2021. Tady na více než 10.000 m2 bylo k vidění mnoho maďarských a zahraničních vystavovatelů. Hlavními tématy byly vodní život, lovecké techniky, kulturní události, 1000 let v Karpatské kotlině. Podrobnější informace k dispozici v anglickém jazyce na stránce https://onewithnature2021.org/, krátkou prezentaci výstavy najdete ZDE.